Erapiloodi praktika helikopteril

48,600 €Register
Difficulty: Beginner
Categories:

Erapiloodil on õigus tegutseda kaptenina või teise piloodina mitteärilistel lendudel loale kantud tüübipädevusmärgetele vastaval kopteril. Esialgne litsents lubab sul lennata päevasel ajal, visuaallennu tingimustes, ühemootorilistel kolbmootoriga kopteritel mis on kvalifitseeritud kui ühe piloodi õhusõidukid (nt. Robinson 22, Robinson 44, Enström 480 jne).

Erapiloot ei tohi vedada reisijaid, kui ta ei ole 90 päeva jooksul iseseisvalt sooritanud kolme starti ja maandumist sama tüüpi kopteril. Erapiloodi õppematerjalid on kõik inglise keelsed. Samuti pead enne iseseisvat lendamist sooritama inglise keelse raadioside eksami.

Kuna kõik kopterid on erinevad tüübid siis ei saa niisama lihtsalt ühe mudeli pealt teise peale “hüpata” nagu seda saab teha väikelennukite puhul. Et lennata mõne teise kopteri mudeliga pead läbima tüübipädevuse koolituse. NAA kopterikoolitusel kasutatakse peamiselt Robinson 44 kopterit: Robinson 44. Tegemist on 4-kohalise lennumasinaga ja kasutusel on kaks erinevat mudelit RAVEN I ja RAVEN II. R44 RAVEN I lennutunni hind koos instruktoriga on 750 eur + km ja RAVEN II lennutunnihind koos õpetajaga on 850 eur + km

Tööriistaribale