PPL teooriakursus

1,960 €Register
Difficulty: Beginner
Categories:

Kogu õpe toimub mugavas kaugõppe vormis mis annab sulle võimaluse õppida kus soovid ja kuna soovid. Iga õppeaine võetakse kokku nädalavahetuseti toimuvatel seminaridel. Tavaliselt iga kahe nädala tagant. Seal saad esitada instruktorile küsimusi ning keerulisemad momendid veelkord üle rääkida. Peale seminari soovitame koheselt sooritada proovieksam (koolieksam). Kõik eksamid (ka Lennuametis) on valikvastustega, mis tähendab, et küsimuse vastamiseks pead tegema 4-st vastusest kõige õigema valiku. Eksam loetakse sooritatuks, kui Sul on minimaalselt 75% õigeid vastuseid. Küsimusi, ühe teema kohta, on tavaliselt 20-25 tk.

Teooriakursuse hinna sees on:

–  Aviation e-raamatud
– 8 seminari (2 päevased)
– Koolieksamid
– Eesti VFR kaart

Hind sisaldab käibemaksu.

Lessons

Aerodünaamika

Aerodünaamika on aeromehaanika haru, mis käsitleb gaaside liikumise seaduspärasusi ja gaasis liikuvaile kehadele mõjuvaid jõude.

Õhusõiduki ehitus

Õhusõiduki ehitus õpetab sulle nii lennuki konstruktsioonilist ülesehitust kui ka erinevate pardaseadmete ning erinevate mootorite tööpõhimõtteid.

Inimfaktor

Inimfaktor mängib lennuturvalisuse seisukohalt väga suurt rolli. See õppeaine aitab mõista meie piiranguid ning õpetab meid piloodina turvaliselt tegutsema.

Quiz

Meteoroloogia

Ilmastik mõjutab lennuliiklust ehk kõige rohkem. Seepärast on väga vajalik mõista erinevaid meteoroloogilisi protsesse ning nende tekkepõhjusi.

Quiz

Navigatsioon

Õhus pole meil teeviitasid mis näitaksid kuidas nt. Kuressaarde lennata. Et sa lennu ajal eksimatult õige suuna võtaksid on vaja õppida navigeerimist.

Raadioside

Kontrollitud õhuruumis lendamisel on vajalk kahepoolne side vastava lennujuhtimisüksusega. Kuna verbaalne side raadioeetris peab olema võimalikult lühike, arusaadav ja kontrollitud siis nõuab see spetsiaalset keelt mida võib nimetada lennunduskeeleks.

Juhendaja

Toomas Uibo

Toomas has been flying since the early 2000s and he graduated as a flight instructor in 2003 in Sweden. At the NAA aviation school he lectures on the Aviation Act and flight rules and also gives practical flying classes. However, flying is only his hobby – on a day-to-day basis he works in the engineering industry. He has amassed around 1300 hours of flying experience, but his love of flying is as strong as ever.