PPL teooriakursus

Difficulty: Beginner
Categories:

PPL A (lennuk)/ PPL H (helikopter) ehk  Erapiloodi teooriakursus on esimene samm professionaalseks piloodiks saamise suunas ja meie teooriakursused on mõeldud kandidaatidele, kellel ei ole või vähene lennukogemus.
Erapiloodi luba – EASA PPL (A) on kvalifikatsioon, mis võimaldab lennata ühe kolbmootoriga (SEP) õhusõidukil visuaalsetes meteoroloogilistes tingimustes (VMC) kaptenina (PIC) või teise piloodina mitteärilisel lendudel mille eest tasu ei võeta.

Kogu õppetöö toimub mugavas kaugõppe vormis mis annab sulle võimaluse õppida kus soovid ja kuna soovid. Iga õppeaine võetakse kokku nädalavahetuseti toimuvatel seminaridel. Seminarid klassiruumis toimuvad tavaliselt iga kahe nädala tagant. Seal saab esitada instruktorile küsimusi ning keerulisemad momendid veelkord üle rääkida. Peale seminari soovitame koheselt sooritada vastava aine koolieksam.

Kõik eksamid (ka Lennuametis) on valikvastustega, mis tähendab, et küsimuse vastamiseks pead tegema 4-st vastusest kõige õigema valiku. Eksam loetakse sooritatuks, kui Sul on minimaalselt 75% õigeid vastuseid. Küsimusi, ühe teema kohta, on tavaliselt 20-25 tk.

Teooriakursuse hinna sees on:

–  Pooleys teooriaõpikud
– 8 seminari (2 päevased)
– Koolieksamid
– Eesti VFR kaart

PPL  (A) Teooriakursuse maksumus on 1750€ +km.

Tööriistaribale