PPL teooriakursus

2,100 €Register
Difficulty: Beginner
Categories:

Kogu õpe toimub mugavas kaugõppe vormis mis annab sulle võimaluse õppida kus soovid ja kuna soovid. Iga õppeaine võetakse kokku nädalavahetuseti toimuvatel seminaridel. Tavaliselt iga kahe nädala tagant. Seal saad esitada instruktorile küsimusi ning keerulisemad momendid veelkord üle rääkida. Peale seminari soovitame koheselt sooritada proovieksam (koolieksam). Kõik eksamid (ka Lennuametis) on valikvastustega, mis tähendab, et küsimuse vastamiseks pead tegema 4-st vastusest kõige õigema valiku. Eksam loetakse sooritatuks, kui Sul on minimaalselt 75% õigeid vastuseid. Küsimusi, ühe teema kohta, on tavaliselt 20-25 tk.

Teooriakursuse hinna sees on:

–  Aviation e-raamatud
– 8 seminari (2 päevased)
– Koolieksamid
– Eesti VFR kaart

Hind sisaldab käibemaksu.

Lessons

Aerodünaamika

Aerodünaamika on aeromehaanika haru, mis käsitleb gaaside liikumise seaduspärasusi ja gaasis liikuvaile kehadele mõjuvaid jõude.

Juhendaja

Toomas Uibo

Toomas has been flying since the early 2000s and he graduated as a flight instructor in 2003 in Sweden. At the NAA aviation school he lectures on the Aviation Act and flight rules and also gives practical flying classes. However, flying is only his hobby – on a day-to-day basis he works in the engineering industry. He has amassed around 1300 hours of flying experience, but his love of flying is as strong as ever.